ÖzdilekPark Bilim Günleri

ÖzdilekPark Bilim Günleri

İstanbul’un gözde eğlence ve alışveriş merkezi ÖzdilekPark İstanbul, 10 farklı bilimsel içeriğe sahip deneysel çalışmayı 24 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında Bilim Günleri’nde minik mucitler ile buluşturacak.

ÖzdilekPark İstanbul çocukların bu tatilde eğlenceli vakit geçirmeleri için hem eğlenceli hem de öğretici aktiviteler düzenliyor. Çocuklar için eğitici bir içerik sağlayan ÖzdilekPark İstanbul, dopdolu 10 farklı bilimsel içeriğe sahip deneysel çalışmayı 24 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında Bilim Günleri’nde minik mucitler ile buluşturacak.

Sömestir tatili boyunca her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan bilim günleri, minik konuklarına bilim ve eğlencenin iç içe olduğu çeşitli etkinlikler ve bilimsel deneyler ile bilimi sevdirirken, çocukların sömestr tatilini keyifli geçirmesini sağlayacak.  ÖzdilekPark İstanbul ebeveynler alışveriş yaparken çocukların bilimsel deneyler ile bilime olan ilgisini artıracak etkinlikler ile sömestir tatili boyunca çocuklara unutamayacakları anlar yaşatacak.