Çılgın Okul Otobüsü ÖzdilekPark'ta

Çılgın Okul Otobüsü ÖzdilekPark'ta

 

 

 

Küçük misafirlerimiz için su altından ormana, gökyüzünden uzaya çıkan macera dolu bir etkinlik sunuyoruz. 18 Eylül – 4 Ekim 2015 tarihleri arasında sürecek Çılgın Okul Otobüsü etkinliğinde minikler otobüs ile hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirecek. Her gün 13.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Çılgın Okul Otobüsü etkinliği, minik konuklarımıza macera ve eğlencenin iç içe olduğu çeşitli etkinlikler sunacak.


4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği bu etkinlikte katılımcılar ilk olarak workshop bölümüne giderek istediği okul otobüsü veya gezegeni diledikleri gibi renklendirerek 3 boyutlu hale getirecek. Bu bölümü bitirdikten sonra Çılgın Okul Otobüsü’nün içerisine geçen minik katılımcılar eşsiz bir maceraya başlayacak.


Su altından ormana, gökyüzünden uzaya uzanan maceraları otobüsün yakıtının bitmesiyle sona erecek. Katılımcılar otobüsten inerek edindikleri bilgiler yardımıyla görevleri yerine getirecek. Tüm görevleri tamamlayarak dünyaya dönen çocuklar sahneye çıkarak sertifikalarını ve kendi tasarladıkları okul otobüslerini ya da gezegenlerini alacaklar.

 

Yer: ÖzdilekPark İstabul etkinlik alanı

Tarih: 18 Eylül – 4 Ekim 2015

Saat: 13.00 – 20.00 arası.